Naziv klubaBroj utakmicaPobedeNeresenoPoraziPostigli golovaPrimili golovaBodovi
1.Olymique Lucerne7610281219
2.SC Obergeissenstein750221915
3.FC Ebikon7331141112
4.FC Littau7322151711
5.FK SRBIJA723217149
6.FC Rothenburg722317178
7.FC Kickers Luzern721414197
8.SK Root721414227
9.FC Perlen-Buchrain712415205
10.FC Südstern703410243
Stadion Feldbreite, Mooshüslistrasse, 6032 Emmen/LU

Kontaktirajte nas

 
 
 


 

Naredne utakmice
Newsletters
Budite u toku sa svim dešavanjima u klubu i prijavite se na našu newsletter listu